COVID-19 забрав життя ще двох жителів Шосткинської громади
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої доби COVID-19 підтвердили у 1003 осіб. У числі тих, хто захворів 57 жителів Шосткинського району: 36 – Глухівської громади, по 7 у С.-Будській та Шалигінській, 4 – Березівської громади, 1 – Ямпільської громади, 2 – Свеської. Про це повідомляє Сумська ОДА.
Станом на 14 жовтня за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 90774 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1558 летальних випадки, за минулу добу – 10. Зокрема, 2 нові смерті зафіксовано у Шосткинській громаді.
Одужало від COVID-19 в Сумській області за минулу добу 294 пацієнта. Серед них 8 жителів Шосткинського району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: