COVID-19 у Шосткинській громаді: 36 випадків за добу та 1 смерть
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулу добу на Сумщині COVID-19 підтвердили у 1 355 осіб, повідомляють у Сумській ОДА. У Шосткинському районі – 93 нових випадки захворювання. Зокрема, захворіли 36 жителів Шосткинської громади.

Станом на 22 січня за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 140186 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 2934 летальних випадки, за минулу добу – 6 (Конотопський р-н – 3, Охтирський р-н – 1, Сумський р-н – 1, Шосткинський р-н – 1). Не вдалося подолати недугу й одному жителю Шосткинської громади.
Одужало від COVID-19 за минулу добу в Сумській області 176 пацієнтів. У їх числі 11 жителів Шосткинського району, шосткинців серед них немає.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: