COVID-19 повернувся: у інфекційному відділенні вже зайнято 80% ліжок + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
За останні тижні спостерігається збільшення захворюваності на коронавірусну інфекцію.
За даними медичного директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександра Мазура, на сьогоднішній ранок амбулаторно лікуються 129 хворих (серед них 4 дитини), у яких підтверджений COVID-19.
«Загалом захворювання переноситься амбулаторними хворими в легкій формі. Але ми також бачимо і збільшення госпіталізації серед наших пацієнтів», – говорить Олександр Мазур.
Завідувачка інфекційним відділенням ЦРЛ Тетяна Тупикова повідомила, що у відділенні вже зайнято 80% ліжок. У серпні виписалося 15 пацієнтів, у тому числі 6 дітей. У вересні планують виписати 98 пацієнтів інфекційного відділення…
«Які прогнози на найближчий місяць, сказати дуже складно. Але, якщо враховувати таку тенденцію – вони є негативні», – зазначила Тетяна Тупикова.
Медики наголошують: важлива вакцинація. Звичайно, потрібно дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції, дезінфікувати руки.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: