ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЇ «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК»

 Поділитися

Поділитися в

Зварювання – це мистецтво.

Праця закінчується, але добре
виконана робота не пропаде.

Як відомо, 50% того що нас оточує, виконано за допомогою зварювання. З 6 по 10 травня в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Шосткинське вище професійне училище» пройшов щорічний тиждень з професії «Електрогазозварник». Кожного року, протягом цього тижня проходять заходи присвячені цій затребуваній на ринку праці професії. Звісно, що роботодавці шукають досвідчених і грамотних професіоналів, яким притаманні самостійність, рішучість, акуратність в роботі, зібраність і відповідальність.

В перший день тижня пройшла виставка учбової літератури відповідного профілю в бібліотеці училища, на другому поверсі навчального корпусу учні груп розмістили стінгазети пов’язані зі зварюванням, переглянути які могли всі охочі.

Крім того в цей день викладач спеціальних дисциплін Сисоєв А.О. провів урок-гру «Троє на одного». Під час уроку учні групи 07-18, які навчаються за професією «Електрогазозварник» ставили цікаві питання членам журі, до складу якого входили викладачі училища, які не мають відношення до професії «Зварник». В результаті виходило що один учень задавав питання трьом членам журі. Гра принесла задоволення всім присутнім.

У вівторок учні групи 03-16 відвідали бібліотеку училища. Жадан Т.В. провела огляд літератури з професії, представила книжкові новинки та запросила гостей до читання. А далі була розповідь про людину-легенду, гордість нації, видатного вченого Євгена Оскаровича Патона, який все своє життя присвятив мостобудуванню та зварюванню. Саме він навчив світ будувати суцільнозварні мости. Талановитий науковець і педагог багато років очолював створений ним Інститут електрозварювання та зробив неабиякий внесок у розвиток багатьох галузей промисловості України.

В середу 8 травня учні групи 07-18 (І курс 3 розряд) та учні групи 05-17 (ІІ курс 5 розряд) прийняли участь в конкурсі «Кращій зварник». Завданням для учнів групи 07-18 було виконати зварювання трубопроводу у всіх просторових положеннях. В результаті І місце посів Кислий А., ІІ місце – Юдицький П., ІІІ місце  – Фітенко Є. В той час учні групи 05-17 виконували операційний шов для трубопроводу і переможцями стали: І місце – Авдющенко В., ІІ місце – Денисенко О., ІІІ місце – Зікунов Д. Роботу учнів високо оцінили члени журі, до складу якого увійшли заступник директора з навчально-виробничої роботи Мигун Н.І. та старший майстер будівельного відділу Куций В.В.

В цей день відбулась виставка металевих виробів виконаних руками учнів-зварників. На виставці були представлені зразки декоративних дверей, грат для вікон, гойдалки для дітей та багато інших виробів, які в змозі прикрасити будь яке місце.

10 травня в конкурсі «Кращій зварник» спробували свої сили учні групи 03-16 (IV курс 2 розряд). Завданням було з’єднання пластин товщиною до 4 мм встик та виконати таврове з’єднання двох пластин. В цьому конкурсі Вихор В. посів І місце, Смирнов А. зайняв ІІ місце і Хоменко О. виборов ІІІ місце.

Учасник та переможці конкурсів будуть нагороджені цінними призами та почесними грамотами. Церемонія нагородження пройде 14 травня на лінійці.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
Нагору