ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО ЄВРОПУ?

 Поділитися

Поділитися в

Онлайн-вікторина
“ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО ЄВРОПУ?”

Україна – це невід’ємна частина Європи, як географічно, так і історично та ментально. І саме для того, щоб нагадати всім нам про важливість єднання та порозуміння, які є основними принципами існування Євросоюзу, вже сімнадцять років поспіль відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року, кожної третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи.

До цієї події долучилися і учні Шосткинського ВПУ, які мешкають у гуртожитку. 15 травня 2019 року молоді люди були запрошені до бібліотеки закладу, де вони ознайомилися з тематичною виставкою літератури: “Стати Європою, щоб бути Україною” та взяли участь в онлайн-вікторині, яку підготували і провели викладач історії Онопрієнко Л.М. та бібліотекар Жадан Т.В.

Дві команди (“Вища ліга” та “Ангели”) по черзі давали відповіді на питання вікторини, що складалася із трьох турів: “Що ми знаємо про Європу?”“Україна – європейська країна” та “Подорожуємо країнами Європи”. Потрібно було обрати правильний варіант відповіді із трьох запропонованих. Учні успішно впоралися із завданнями, проявили свою обізнаність та ерудицію.

Перемогу здобула команда “Вища ліга”, учасниками якої були Зинькевич Анастасія, Воробйова Людмила (гр. 10-18), Кудлай Анна (гр. 09-18), Ковальов Сергій (гр. 03-18). Гарні знання та кмітливість продемонстрували також Кобизький Валентин (гр. 05-16), Галашко Ігор (гр. 07-18) та Голушко Марина (гр. 04-17).

Свою допомогу в організації і проведенні вікторини надали вихователі Осипова І.І. та Мирошниченко І.С.. Всі присутні на заході отримали задоволення і чудовий настрій. Команда-переможниця та інші учасники вікторини були відзначені солодкими подарунками.

Бібліотекар Жадан Т.В.,
викладач історії Онопрієнко Л.М.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
Нагору