БУДУЄМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ!

 Поділитися

Поділитися в

У Шосткинському вищому професійному училищі стартував соціальний проект «Будуємо майбутнє разом».

Проект розроблений педагогічним колективом і учнівським самоврядуванням закладу і має за мету пропаганду робітничих професій серед учнівської молоді шкіл.

У цікавій формі агітбригада училища «Позитив»донесла інформацію про професії, яким навчають в училищі, про еасичене і змістовне життя наших учнів.

У програмі проекту школярам презентовані відео сюжети про матеріальну базу училища, про умови навчання і відпочинку, про можливості проходження виробничої практики.

У сучасних реаліях робітничі професії в тренді. Навчання в училищі – успішна сходинка для кар’єрного росту, адже наші учні за час навчання здобувають суміжні професії, поєднують навчання в училищі і в Київському коледжі бізнесу та аналітики Національної академії статистики, обліку та аудиту, з яким співпрацює наш заклад, проходять виробничу практику на успішних підприємствах міста та далеко за його межами (цьогоріч ще й у Болгарії). Успішно поєднують роботу і відпочинок, працюючи на Чорноморському узбережжі, у Карпатах.

Школярі переглянули альбом «Успішні учні Шосткинського вищого професійного училища», в якому зібрана інформація про випускників, що успішно побудували свою кар’єру, адже навчання в училищі – це не вирок для невдах, а можливість для наполегливих, впевнених у собі особистостей, які хочуть для себе вибудувати гідне життя, які люблять свою країну, вболівають за її долю і впевнено йдуть до поставленої мети.

Успішна країна – це втілення мрій,

це шлях, який ми обираєм самі,

це працьовиті руки, що невпинно,

цеглина до цеглини будують Україну.

Колектив училища вдячний навчальним закладам Шосткинським загальноосвітнім школам №1, №4, №6, №8 за співпрацю у проекті.

Керівник гуртка агітбригади ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» Рогова Л.М.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
Нагору