Новий одяг геймера та 240-тонний самоскид

 Поділитися

Поділитися в

одяг геймера

Розробники програмного забезпечення, машинобудівники не втомлюються дивувати світ своїми новинками. Наприклад, одягнувши спеціальний костюм перед грою в шутер, можна відчути себе, якщо не вбитим, то важко пораненим. Але якщо вдасться вижити, переможцю можна буде покататися на діджитал вантажівці тропіками і пустелею Австралії, розганяючи перед собою кенгуру.

Друга шкіра для гри нова ера геймінгу

Виставка інновацій електротехнічних компаній, що нещодавно пройшла в Лас-Вегасі, представила на суд відвідувачів одяг OWO Skin, призначений для битв у стрілялках. Вдягнувши тактильний костюм і окуляри віртуальної реальності, геймер виявиться не тільки в самому центрі бою, але й буквально зазнає на своїй другій шкурі всі відчуття. Наприклад, наскрізне поранення з мисливського дробовика. Зрозуміло, користувач залишиться живим, після чого не зайвим буде відкрити сторінку Віп казино грати онлайн, щоб отримати додаткове матеріальне та моральне задоволення.

Розробники заявляють про нову еру в грі віртуальної реальності, повне занурення в процес геймплею. Одяг імітує як неприємні відчуття від попадання рушничних куль, ударів противника, так і пориви сильного вітру з пробіжкою по шкурі навіть дрібних комах.

Технічні характеристики другої шкіри:

  • підтримка практично всіма операційними комп’ютерними оболонками;
  • наявність 10 спеціальних ділянок стимуляції тіла;
  • костюм виготовлений із лайкри;
  • відтворення трьох десятків тактильних відчуттів – попадання дробу, укуси різних комах, тупі та колючі удари супротивника, ін.;
  • вага моделі не перевищує 600 гр;
  • тривалість роботи акумуляторних батарей – 8 год.;
  • передачу тактильних відчуттів здійснює Bluetooth.

За словами представників комерційної організації, наведене вбрання OWO, набагато випереджає аналогічні розробки конкурентів, які передають лише вібрацію. Новий одяг здатна відтворити незліченну безліч варіантів внаслідок комбінування основних функцій.

Наприклад, тільки пряме попадання противника викликає ефект самого влучення з подальшим кровотечею та утворенням вихідного отвору. Трійка основних мікровідчуттів додається придуманим користувачем, після чого нове модифікується програмою. Інтенсивність тактильних відчуттів піддається посиленню чи ослабленню, що виставляють за 10-бальною шкалою, причому останній показник дійсно стає болючим. Однак за словами журналістів, які зазнали одягу на собі, найбільш неприємними виявилися не попадання дробу або ударів ножа супротивника, а звичайне відчуття пробігу тілом дрібних комах.

Електрична вантажівка 240 тонн

Електрична вантажівка 240 тонн

Австралійський гірничодобувний концерн Fortescue отримав модель акумулятора ємністю 1400 кВт/год. Прототип встановлять на електричному кар’єрному самоскиді, здатному перевозити 240-тонні вантажі.

Акумуляторна батарея розроблена інженерами однією британською технічною організацією, яка згодом була введена в структуру наведеної гірничодобувної компанії. Електричний накопичувач налічує 8 секцій, оснащених індивідуальним охолодженням. Кожна секція складається із 36 гальванічних модулів. Швидка повна зарядка займає трохи більше півгодини часу, також є механізм рекуперації отриманої енергії гальмування, причому вага електродвигуна сягає 15 тонн.

Керівництво гірничорудного підприємства планує найближчим часом перейти на екологічно чисті види пального, припинивши викиди, що повністю забруднюють атмосферу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору