Чи задоволені шосткинці послугами водопостачання та якістю води? Проголосуйте у новому опитуванні
Опитування 17:00, 15.06.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На поточному тижні на Шостка.INFO стартувало нове опитування. Ми з`ясовуємо, наскільки задоволені містяни послугами водопостачання та якістю водогінної води.
Зверніть увагу, у опитуванні можна обрати кілька варіантів відповідей. Результати ми оприлюднимо через тиждень.
Чи задоволені Ви послугами водопостачання та якістю води у Шостці? (Можна обрати кілька варіантів відповіді)
- Ні, послуги водопостачання та водовідведення у Шостці занадто дорогі 41%, 821 голос821 голос 41%821 голос - 41% всіх голосів
- Так, у Шостці якісна вода з артезіанської свердловини, не треба купувати питну 24%, 492 голоси492 голоси 24%492 голоси - 24% всіх голосів
- Не зручно, бо вночі водопостачання вимикають 16%, 317 голосів317 голосів 16%317 голосів - 16% всіх голосів
- Ні, вода з крану йде брудна 10%, 206 голосів206 голосів 10%206 голосів - 10% всіх голосів
- Так, порівняно з іншими містами, послуги водопостачання у нас не дорогі 4%, 71 голос71 голос 4%71 голос - 4% всіх голосів
- Так, аварії та пориви на водопроводі професійно й швидко усувають 2%, 44 голоси44 голоси 2%44 голоси - 2% всіх голосів
- Після аварій на водопроводі по кілька днів, тижнів сидимо без води 2%, 38 голосів38 голосів 2%38 голосів - 2% всіх голосів
- Мені байдуже 1%, 25 голосів25 голосів 1%25 голосів - 1% всіх голосів
Всього голосів: 2014
Голоси: 1594
15.06.2021
- 21.06.2021
Голосування закрито
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: