Чи призначать субсидію тим, хто не сплачує за комунальні послуги під час воєнного часу?

Соціальна сфера 10:21, 29.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації роз’яснив, чи призначать субсидію тим, хто не сплачує за комунальні послуги під час воєнного часу.

 У Міністерстві соціальної політики зазначили, що всі призначені українським домогосподарствам субсидії виплачуватимуть до кінця опалювального сезону. Щодо подальших виплат — аналізуватимуть ситуацію.

Субсидія не призначається, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за понад три місяці на суму понад 680 гривень“, — зазначила міністерка соціальної політики Марина Лазебна.
 За її словами, субсидії так само, як і інші соціальні допомоги, нараховуються і виплачуються. І всі призначені субсидії будуть виплачуватись до кінця опалювального сезону.По закону – субсидія не призначається, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за більше, ніж три місяці на суму понад 680 гривень. Наявність заборгованості аналізуватиметься органами соцзахисту в травні поточного року.
Але оскільки у нас субсидію призначають строком до дати закінчення опалювального або неопалювального сезону, то наявність заборгованості буде аналізуватися органами соціального захисту населення в травні. Тому фактично до травня отримувач може розраховуватись за комунальні послуги із зручною йому періодичністю.
А тепер по совісті. Завдяки працівникам підприємств-постачальників комунальних послуг у більшості людей в оселях є тепло, світло, вода, працює холодильник, плита для приготування їжі. У бомбосховищах ми як ніколи змогли оцінити важливість таких зручностей.
У містах під постійними обстрілами люди, ризикуючи життям, лагодять мережі водопостачання та електроенергії, по яким цинічно цілить ворог. Кожен ваш платіж за комунальні послуги – це ваше дякую цим людям. І можливість для них годувати свої родини. Тому по совісті – подякуйте їм. Заплатіть за комірне. Це – ще один ваш внесок в оборону свого міста, – говорить міністерка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору