Чи потрібно цього року відзначати День міста? У Шостці проводять опитування
Опитування 10:56, 16.08.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинська міська рада пропонує жителям громади взяти участь в опитуванні щодо доречності відзначення в цьому році Дня міста.
Опитування проходить на офіційному сайті міської ради за посиланням. Воно триватиме по 23 серпня поточного року включно.
Зверніть увагу: для голосування необхідно ввійти в обліковий запис Google. Хто не має акаунту в Google, необхідно зареєструватися.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: