Дерматолог
Авто Світ

Чотири золоті медалі й кубок кращого боксера турніру вибороли шосткинські боксери на обласному чемпіонаті

Знай наших!, Спорт 10:07, 18.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

 З 15 по 17 вересня у Сумах відбувся Чемпіонат Сумської області з боксу, пам’яті професійного боксера, майстра спорту України з боксу Олександра Онищенка.
 У змаганнях взяли участь 129 спортсменів з Ромнів, Охтирки, Лебедина, Боромлі, Тростянця, Глухова. Шостку представляли вихованці КДЮСШ «Барса», тренер – Євген Хрестіков.
Шосткинці вибороли чотири перші місця. Переможцями у своїх номінаціях стали:
Григорій Мандрикін (вагова категорія 60 кг), Тихон Миндрикін (вагова категорія 54 кг), Денис Горбачов (вагова категорія 40 кг), Микола Цурган (вагова категорія 32 кг).
 У ваговій категорії 54 кг серед юніорів кубок кращого боксера турніру отримав Тихон Мандрикін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору