Чотири прикордонники з Шосткинщини посмертно відзначені високими державними нагородами
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Чотири прикордонники з Шосткинщини відзначені державними нагородами (посмертно) – відзнакою Президента “За оборону України” та медаллю “Захиснику Вітчизни”.

Схиляємо голови у скорботі та пошані перед пам’яттю наших захисників:
- Романа Дяглева
- Сергія Кутенка
- Руслана Гайченя
- Сергія Зайця
Почесні нагороди вручені родинам Героїв, повідомляє міський голова Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: