Четверо хокеїстів із Шостки у складі збірної України беруть участь у чемпіонаті Європи
Поділитися в
Копіювати посилання
Наразі проходять чемпіонати Європи з хокею на траві серед 18-річних. Юнаки виступають в Аланії (Туреччина). Участь у змаганнях бере і збірна України, до складу якої увійшли вихованці Шосткинської КДЮСШ “Барса”. Це польові гравці Обуховський Павло, Батеха Назар, Поповченко Богдан та Турочка Дмитро. Про це повідомляється на сторінці Фейсбук-спільноти «Хокей на траві – Шостка».
Уже закінчились попередні ігри. На жаль, українці втратили можливість виборювати право грати у вищому дивізіоні в 2027 році. Наша збірна поступилася полякам, швейцарцям. 16 липня, в заключний день групового етапу, збірна України U-18 програла збірній Австрії U-18 з рахунком 0:10. Тепер 18 та 19 липня збірна України U-18 буде змагатись за збереження місця в другому дивізіоні з командами Туреччини та Велсу.
Тренер збірної Гордей Ярослав.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: