Чергова трагедія на Сумщині: на міні підірвався житель прикордоння
Поділитися в
Копіювати посилання
Цього ранку у Хотінській громаді на ворожій міні підірвався 66-річний чоловік
На жаль, він загинув.
Про це повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров.
Після цієї трагедії дружину загиблого вдалося евакуювати з населеного пункту.
“Це прикордоння. Життя тут уже давно пов’язане з надвисокими ризиками. Вкотре наголошую: залишатися у прикордонних селах небезпечно. Ворог постійно обстрілює ці території, мінує місцевість і робить евакуацію з населених пунктів поблизу кордону вкрай складною”, – наголошує Григоров
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: