Через ворожий удар на Шосткинщині помер будівельник з Полтавської області
Трагедія 10:32, 3.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У лікарні помер чоловік, який постраждав від ворожого обстрілу під час виконання будівельних робіт на Шосткинщині.
Про це повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.
35-річний чоловік із Полтавщини отримав тяжкі поранення 26 серпня.
“Лікарі тиждень боролися за його життя, але вчора ввечері його серце зупинилося”, – ідеться в повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: