Через ворожі обстріли в області знеструмлено понад 12 тисяч абонентів
Енергетика 11:36, 27.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині минулої доби через обстріли з боку російського кордону було знеструмлено 12,6 тисячі абонентів у 40 населених пунктах.
Унаслідок технологічного порушення вимкнено 433 точки обліку у 2 населених пунктах. На ранок залишаються без напруги 17,7 тисячі абонентів у 119 населених пунктах, повідомили в Міненерго.
Варто додати, внаслідок ворожого обстрілу вчора, 26 травня, у Білопіллі було пошкоджено ЛЕП.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: