Через ворожі обстріли 46 населених пунктів області лишаються без світла
Поділитися в
Копіювати посилання
АТ “Сумиобленерго” повідомляє, що станом на 12:00 сьогодні, 21 серпня, через ворожі обстріли з боку рф, 46 населених пунктів Сумської області залишаються без електропостачання.
– Розподільні мережі АТ “Сумиобленерго” щодня знаходяться під обстрілами: ворог не полишає надії занурити нас у темряву. Незважаючи на це, енергетики продовжують працювати в умовах підвищеної складності та усувати наслідки ворожого терору.
Ми розуміємо важливість доступу до електропостачання і попри важку безпекову ситуацію робимо все можливе для його відновлення, – повідомляють в обленерго.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: