Дерматолог
Авто Світ

Через ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру частина Сумщини залишається без електропостачання

Енергетика 07:49, 4.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У частині населених пунктів Сумської області тимчасово відсутнє електропостачання через наслідки російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Як повідомили в АТ «Сумиобленерго», аварійно-відновлювальні бригади безперервно працюють над поверненням світла споживачам.

Енергетики наголошують, що причиною відключень є виключно наслідки збройної агресії російської федерації.

З міркувань безпеки деталі щодо пошкоджень та проведення відновлювальних робіт не розголошуються. Жителів області просять із розумінням поставитися до ситуації та зберігати інформаційну тишу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору