Через ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру частина Сумщини залишається без електропостачання
Поділитися в
Копіювати посилання
У частині населених пунктів Сумської області тимчасово відсутнє електропостачання через наслідки російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Як повідомили в АТ «Сумиобленерго», аварійно-відновлювальні бригади безперервно працюють над поверненням світла споживачам.
Енергетики наголошують, що причиною відключень є виключно наслідки збройної агресії російської федерації.
З міркувань безпеки деталі щодо пошкоджень та проведення відновлювальних робіт не розголошуються. Жителів області просять із розумінням поставитися до ситуації та зберігати інформаційну тишу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: