Дерматолог
Авто Світ

Через військову агресію РФ у Шостці зникло світло

Війна, Енергетика 20:33, 18.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляють в АТ “Сумиобленерго” світло в деяких населених пунктах області зникло через військову агресію росії. З метою безпеки не розголошують деталей і наслідків, щоб не коригувати подальші дії армії рф.

Енергетики працюють у посиленому режимі над відновленням розподілу електроенергії в кожну оселю!

Поряд з цим людей закликають зберігати інформаційну тишу.

“Будь ласка, зберігайте інформаційну тишу та не розповсюджуйте в мережі фото та відео з наслідками влучань і будь-які інші дані, які можуть допомогти окупантам скоригувати удари та зробити висновки про стан роботи енергетичної системи”

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору