Через військову агресію РФ у Шостці зникло світло
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомляють в АТ “Сумиобленерго” світло в деяких населених пунктах області зникло через військову агресію росії. З метою безпеки не розголошують деталей і наслідків, щоб не коригувати подальші дії армії рф.
Енергетики працюють у посиленому режимі над відновленням розподілу електроенергії в кожну оселю!
Поряд з цим людей закликають зберігати інформаційну тишу.
“Будь ласка, зберігайте інформаційну тишу та не розповсюджуйте в мережі фото та відео з наслідками влучань і будь-які інші дані, які можуть допомогти окупантам скоригувати удари та зробити висновки про стан роботи енергетичної системи”
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: