Через відсутність електроенергії сервісний центр МВС у Шостці тимчасово не працюватиме
Офіційно 16:27, 13.07.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У зв’язку з проведенням ремонту електромереж, у четвер, 15 липня, буде обмежено надання послуг у Територіальному сервісному центрі МВС № 5945 (м. Шостка).
– Разом з вами чекаємо на швидке відновлення електропостачання, аби повною мірою надавати адміністративні послуги. Перепрошуємо за незручності! – повідомляють Сервісні центри МВС у Сумській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: