Через великі морози міська влада Шостки планує відновити гарячі обіди для нужденних
Поділитися в
Копіювати посилання
Після оголошення в Україні локдауну роздавати безкоштовні гарячі обіди нужденним у Шостці припинили. Таке повідомила сьогодні під час апаратної наради начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко. Однак у місті працюють 17 пунктів обігріву, ще 23 діє у селах громади. Там можна не тільки погрітися, а й випити гарячого чаю.
Міський голова дав доручення Ользі Ткаченко спільно з правоохоронними органами знайти шляхи для негайного відновлення благодійного гарячого харчування. Адже при температурі -20 градусів, за словами Миколи Ноги, це першочергова необхідність.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: