Дерматолог
Авто Світ

Через удари ворожих дронів у Новгород-Сіверську немає світла та води

Війна 11:09, 5.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 5 вересня, вранці  російські війська безпілотниками атакували Новгород-Сіверську громаду на Чернігівщині. Є влучання по критичній інфраструктурі, пишет Суспільне з посиланням на начальника Новгород-Сіверської РВА Олександра Селіверстова.

В публікації йдеться, що без електропостачання лишилась частина населених пунктів району.

“Без електропостачання наразі залишаються 15 населених пунктів Новгород-Сіверської та Семенівської територіальних громад. Критично важливі заклади переводяться на альтернативне електропостачання. За необхідності будуть розгорнуті пункти незламності”, – написав Селіверстов.

Як повідомляють кореспонденти Суспільного, у Новгороді-Сіверському також відсутнє водопостачання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору