Через удари ворожих дронів у Новгород-Сіверську немає світла та води
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 5 вересня, вранці російські війська безпілотниками атакували Новгород-Сіверську громаду на Чернігівщині. Є влучання по критичній інфраструктурі, пишет Суспільне з посиланням на начальника Новгород-Сіверської РВА Олександра Селіверстова.
В публікації йдеться, що без електропостачання лишилась частина населених пунктів району.
“Без електропостачання наразі залишаються 15 населених пунктів Новгород-Сіверської та Семенівської територіальних громад. Критично важливі заклади переводяться на альтернативне електропостачання. За необхідності будуть розгорнуті пункти незламності”, – написав Селіверстов.
Як повідомляють кореспонденти Суспільного, у Новгороді-Сіверському також відсутнє водопостачання.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: