Через удар безпілотника у Шосткинському районі загинула жінка
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 29 вересня, обірвалося життя ще однієї жительки Шосткинщини через агресію рф. Як повідомили у прокуратурі, близько 15:00 окупанти завдали удару безпілотником по цивільній інфраструктурі у Шалигинській громаді.
У результаті атаки 60-річна місцева жителька отримала тяжкі поранення. Медики боролися за її життя, однак врятувати жінку не вдалося – вона померла в лікарні.
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину (ч. 2 ст. 438 КК України).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: