Дерматолог
Авто Світ

Через шахрая мешканець Шостки втратив понад 170 тис. грн.

Кримінал 20:03, 27.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині – чергові випадки шахрайства.

Як повідомляє обласна поліція, аферисти ошукали мешканців Шостки, Сум, Конотопа.

Жертвою шахраїв стала сумчанка, яка шукала квартиру в оренду. Жінка знайшла на одному з сайтів оголошення про здачу житла та написала орендодавцеві про намір винаймати квартиру. Співрозмовник попросив внести передоплату за перегляд квартири в сумі 14 000 грн. Після внесення оплати він зник….

На цьому ж сайті шахраями було ошукано ще трьох жителів області. Конотопчани хотіли придбати автомобіль та одяг. В ході спілкування з продавцями жінка втратила понад 28 000 грн., а чоловік – близько 137 000 грн. Схеми шахраїв були ідентичні, в ході розмови аферисти просили передплату та після отримання коштів зникали.

Проте найбільше коштів втратив мешканець Шостки. Чоловік, купуючи автомобіль, був ошуканий шахраєм на 173 000 грн.

За кожним з цих фактів розпочато кримінальне провадження за ст. 190 КК України «Шахрайство».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору