Дерматолог
Авто Світ

Через порив тепломережі учні Воронізької школи навчаються дистанційно

Енергетика, Освіта 14:18, 22.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Уже вдруге за цю зиму у Воронізькій школі прорвало тепломережу. Її ремонт розпочали вчора, 21 лютого. Сьогодні у навчальному закладі продовжуються зварювальні роботи. Замінюють частину труби. Температура повітря у класах не дозволяє дітям працювати повноцінно. Тож поки у школі не відновлять теплоподачу, навчання відбуватиметься дистанційно.

Під час апаратної наради міський голова Микола Нога дав вказівку і начальнику управління освіти Наталії Сергейко, і голові старостинського округу Валерію Ястребову проконтролювати, аби після закінчення опалювального сезону тепломережу переклали повністю.

 «Для цього ресурси є, і треба, щоб тепломережа була справна», – сказав Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору