Через порив тепломережі учні Воронізької школи навчаються дистанційно
Поділитися в
Копіювати посилання
Уже вдруге за цю зиму у Воронізькій школі прорвало тепломережу. Її ремонт розпочали вчора, 21 лютого. Сьогодні у навчальному закладі продовжуються зварювальні роботи. Замінюють частину труби. Температура повітря у класах не дозволяє дітям працювати повноцінно. Тож поки у школі не відновлять теплоподачу, навчання відбуватиметься дистанційно.
Під час апаратної наради міський голова Микола Нога дав вказівку і начальнику управління освіти Наталії Сергейко, і голові старостинського округу Валерію Ястребову проконтролювати, аби після закінчення опалювального сезону тепломережу переклали повністю.
«Для цього ресурси є, і треба, щоб тепломережа була справна», – сказав Микола Нога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: