Дерматолог
Авто Світ

Через перевищення ліміту споживання, на Сумщині додатково введено аварійні вимкнення електроенергії

 Поділитися

Поділитися в

АТ “Сумиобленерго” інформує, що в енергосистемі України зберігається значний дефіцит електроенергії. Зараз поточне споживання електроенергії у Сумській області перевищує ліміт, наданий на область НЕК “Укренерго”. У зв’язку із цим на Сумщині, додатково до графіків погодинних відключень (ГПВ), введено режим аварійних вимкнень. Це вимушений крок, застосований для збереження балансу в енергосистемі.

При застосуванні аварійних графіків фактичний час відключення електроенергії відрізняється від часу, зазначеного у ГПВ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору