Дерматолог
Авто Світ

Через перевищення ліміту споживання електроенергії, на Сумщині введено аварійні відключення

 Поділитися

Поділитися в

АТ “Сумиобленерго” інформує, що у Сумській області та Сумах додатково до графіків погодинних (планових) відключень (ГПВ), введені графіки аварійних вимкнень електроенергії. Такий вимушений крок пов’язаний із перевищенням поточного споживання електричної енергії понад наданий НЕК “Укренерго” ліміт для області.

АТ “Сумиобленерго” отримує граничні ліміти споживання електричної енергії на добу від НЕК “Укренерго”, які можуть корегуватися у разі зміни ситуації в об’єднаній енергосистемі (ОЕС) України. При перевищенні поточного споживання електричної енергії понад заданий НЕК “Укренерго” ліміт, за командою НЕК “Укренерго”, застосовуються аварійні відключення.

Нагадаємо, при застосуванні аварійних графіків фактичний час відключення відрізняється від зазначеного у графіку ГПВ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору