Через перевищення лімітів споживання, на Сумщині – аварійні вимкнення електроенергії
Енергетика 10:26, 5.12.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляє АТ “Сумиобленерго”:
– У зв’язку з перевищенням поточного споживання електричної енергії понад заданий НЕК “Укренерго” ліміт, в Сумській області (місто Суми та область), додатково до графіків погодинних (планових) відключень (ГПВ), застосовані графіки аварійних вимкнень електроенергії.
Нагадаємо! При застосуванні аварійних відключень фактичний час вимкнення/увімкнення електроенергії відрізнятиметься від зазначеного у графіку ГПВ, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: