Через обстріли на Сумщині знеструмлено 63 населені пункти, – Міненерго
Енергетика 11:48, 17.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 17 грудня через негоду та бойові дії в Україні знеструмлено 610 населених пунктів, обмеження електропостачання не застосовується в жодній з областей, повідомляє Міністерство енергетики України.
У Сумській області з технологічних причин немає світла у 5 населених пунктах (631 споживач). Через обстріли знеструмлено 63 населені пункти, з яких 16 частково (3094 споживачі). Триває усунення пошкоджень.
Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована.
Через несприятливі погодні умови (поривчастий вітер, снігопади та обледеніння) залишаються без напруги споживачі у Харківській і Донецькій областях. Внаслідок бойових дій і з технічних причин без світла – 446 населених пунктів.
Запровадження графіків відключень побутових споживачів не передбачається.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: