Через обстріли на Сумщині пошкоджено залізничну інфраструктуру: потяги “Шостка-Київ” та “Київ-Шостка” запізнюються на кілька годин
Поділитися в
Копіювати посилання
Через обстріли на Сумщині пошкоджено інфраструктуру та знеструмлено об’єкти “Укрзалізниці”. Приведено резервні тепловози у готовність.
“Чекаємо відбою тривоги, щоб обстежити колію, забезпечити “габарит” і продовжити рух”, – інформує компанія-перевізниця.
Наразі затримуються потяги:
№779/780 Київ-Суми (+02:57);
№787/788 Київ-Шостка (+01:05);
№773/774 Шостка-Київ (+03:30);
№143/144 Суми-Львів (+01:40).
У залежності від місця зупинки поїзда, пасажири перебувають у вокзальних укриттях або у вагонах.
“Наші диспетчери максимально пильно слідкують за безпековою ситуацією в регіоні, а локомотивні бригади готуються наганяти відставання від графіку”, – додають в “Укрзалізниці”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: