Дерматолог
Авто Світ

Через негоду та бойові дії жителі 94 населених пунктів Сумщини залишилися без світла

Енергетика 11:50, 24.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Про енергетичну ситуацію в регіонах станом на ранок 24 травня інформує Міністерство енергетики України.

Зазначається, що через ворожі обстріли знеструмлені споживачі в 6 областях, тривають відновлювальні роботи.

На Сумщині через негоду знеструмлено понад 3 тисячі абонентів у 19 населених пунктах. Внаслідок бойових дій залишаються без світла 4,8 тисячі точок обліку у 75 населених пунктах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору