Через негоду без електроенергії лишаються 44 населені пункти Сумщини, 619 абонентів на Шосткинщині
Поділитися в
Копіювати посилання
Енергетики продовжують усувати наслідки негоди, повідомляє АТ “Сумиобленерго”.
Станом на 18 годину 27 липня без електроенергії залишаються 44 населених пункти (5583 споживача):
– Шосткинський РЕМ – 619;
– Ямпільська дільниця – 686;
– Глухівська дільниця – 297:
– Конотопська дільниця – 1431;
– Кролевецька дільниця – 2340;
– Роменський РЕМ – 208;
– Сумський міський район електричних мереж – 2.
Працівники АТ “Сумиобленерго” працюють у посиленому режимі та роблять все можливе, щоб якнайшвидше усунути пошкодження у розподільчих мережах.
Енергетики нагадують: у разі виявлення обірваного дроту, тримайте від нього відстань щонайменше 8 метрів, виставте охорону та негайно телефонуйте до кол-центру АТ “Сумиобленерго” за цілодобовими номерами: 0800-300-247, (0542) 659-659.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: