Через грозу у Сумській області без світла залишилися 14 населених пунктів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Після проходження грозового фронту у Сумській області без напруги залишаються 1,1 тисячі абонентів у 14 населених пунктах. Про це повідомили в Міненерго.
Крім того, унаслідок артобстрілу з боку кордону рф знеструмлено 3,1 тисячі абонентів у 20 населених пунктах.
Загалом без електропостачання в області залишаються 7,9 тисячі абонентів у 108 населених пунктах, з них 6,8 тисячі знеструмлено через бойові дії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: