Через дефіцит фінансування не вистачає паперу та засобів поштових відправлень: Шосткинський суд повідомляє про можливі затримки у виготовленні та направленні документів

Фінанси, Феміда 13:39, 8.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Шосткинський міськрайонний суд Сумської області повідомляє учасників судових процесів про недостатнє забезпечення офісним папером, а також засобами поштових відправлень, що пов’язане з дефіцитом поточних видатків на здійснення судочинства у 2023 році. Це безпосередньо впливає на належну роботу суду та суттєво її ускладнює.

– У зв’язку з цим змушені повідомити про можливі затримки у виготовленні та направленні копій судових рішень, виконавчих листів та інших процесуальних документів.

Одночасно просимо учасників справ поставитись з розумінням до реальних обставин, в яких доводиться працювати суду, та самостійно вживати заходів, щоб дізнатись про стан відомого їм судового провадження (телефоном, електронною поштою, «Електронним кабінетом» Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, офіційним веб-порталом судової влади чи іншими доступними засобами комунікацій)! – йдеться у повыдомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору