Через бойові дії на Сумщині залишаються без електропостачання біля 3 тисяч споживачів, – Міненерго
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про енергетичну ситуацію в регіонах станом на сьогодні, 20 листопада, інформує Міністерство енергетики України.
За даними Міненерго, через негоду, бойові дії та техпорушення знеструмлені 527 населених пунктів, ворог пошкодив енергоінфраструктуру в Харківській, Чернігівській та Запорізькій областях.
На Сумщині через технічні порушення без світла лишилися 6 населених пунктів. Роботи з відновлення енергопостачання тривають.
Через бойові дії в області відключені понад 2,7 тисячі споживачів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: