Через бойові дії на Сумщині без світла більше 3 тисяч абонентів, пошкоджено також газопроводи
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За інформацією Міненерго, 23 грудня дефіциту електроенергії в системі не спостерігається. Потреби споживачів покриваються внутрішньою генерацією та комерційним імпортом. Енергосистема збалансована.
У короткостроковий аварійний ремонт переведено корпус одного з блоків ТЕС. Графіки відключень електроенергії не застосовуються.
– Через негоду без світла 181 населений пункт у трьох областях, обмеження електропостачання не передбачається.На Сумщині внаслідок бойових дій залишаються без напруги 54 населених пункти – 3, 1 тисячі абонентів.Через артобстріл пошкоджено надземні газопроводи в одному з районів області. Є відключені споживачі, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: