Через безпекову ситуацію потяг сполученням Шостка – Конотоп затримався на станції Кролевець
Транспорт 12:50, 20.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Через безпекові обставини приміський поїзд №6546 сполученням Шостка – Конотоп-Пасажирський тимчасово затримався на станції Кролевець. Про це повідомили в Укрзалізниці.
Наразі рух потяга вже відновлено. Поїзд продовжив курсувати за маршрутом із затримкою близько 30 хвилин.
Пасажирів просять враховувати зміни у графіку руху та стежити за офіційними повідомленнями перевізника.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: