Через аварії на повітряних лініях електропередач, більше 9000 мешканців Шосткинської та С.-Будської громад без світла
Енергетика 09:49, 28.12.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 9 годину ранку, 28 грудня, у Сумській області для стабілізації потужності в енергосистемі діють графіки погодинних відключень. Застосована 2-га черга.
Без електропостачання нині понад 14% споживачів.
Для підприємств введені графіки обмеження потужностей та обмеження електроенергії.
Крім того, через аварії на повітряних лініях, які сталися через негоду, 9151 домогосподарств без живлення. А саме:
у Шосткинській громаді – 578
у Середино-будській – 8573 споживачів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: