Через атаку БПЛА на енергетичний обʼєкт Сумщини без світла залишилися споживачі двох областей
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Сумській області була здійснена атака БПЛА на енергетичний обʼєкт, що призвело до знеструмлення кількох підстанцій та приєднаних до них споживачів у Сумській і Чернігівській областях. Про це повідомли в Мінерго. Споживачів частково заживили за резервною схемою.
За даними Укренерго, через обстріл близько 25 тисяч абонентів на Сумщині залишилися без світла.
Ремонтні роботи тривають.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: