Дерматолог
Авто Світ

Через атаку БПЛА на енергетичний обʼєкт Сумщини без світла залишилися споживачі двох областей

Війна, Енергетика 12:22, 23.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Сумській області була здійснена атака БПЛА на енергетичний обʼєкт, що призвело до знеструмлення кількох підстанцій та приєднаних до них споживачів у Сумській і Чернігівській областях. Про це повідомли в Мінерго. Споживачів частково заживили за резервною схемою.

За даними Укренерго, через обстріл близько 25 тисяч абонентів на Сумщині залишилися без світла.

Ремонтні роботи тривають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору