Чемпіонат України з футзалу U-17: шосткинська «Барса» програла у дербі Сумщини, але перемогла київський «Ураган»
Поділитися в
Копіювати посилання
У Чемпіонаті України з футзалу U-17 серед команд Першої ліги відбулись матчі шостого та сьомого турів.
Як повідомляє портал 5х5, 19 лютого шосткинська КДЮСШ «Барса» зустрічалася з земляками із КДЮСШ «Суми». У дербі Сумщини мінімально перемогли футзалісти з обласного центру – 1:2. А ось найближчий конкурент шосткинців СК «Боратин» (Волинська обл.) розгромив «ДЮСШ-4-Respect» (Луцьк) 8:1.
Вчора, 20 лютого, команда КДЮСШ «Барса» упевнено перемогла столичний «Ураган» з рахунком 3:0.
У турнірній таблиці СК «Боратин» – одноосібний лідер (19 очок). По 16 очок у двох команд з Сумщини: КДЮСШ «Суми» та шосткинської «Барси».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: