Чемпіонат області з футболу: шосткинський «Колос» на останніх хвилинах зрівняв рахунок у матчі з СК «Конотоп»
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 21 червня, відбулися матчі другого туру Чемпіонату Сумщини з футболу.
ФК «Колос» (Шостка) у виїзному матчі грав проти СК «Конотоп». Матч, основні події якого розгорталися у другому таймі, виявився непростим для двох команд.
СК «Конотоп» відкрив рахунок на 75 хвилині. А вже у доданий арбітром час відзначилися шосткинці. Рахунок зрівняв Максим Завгородній, який нещодавно повернувся з Чемпіонату Європи з сокки (різновиду футболу), де грав за збірну.
У турнірній таблиці групи «Б» ФК «Колос» – другий. На першому місці поки ФК «Велетень» (Глухів). У цьому турі глухівчани обіграли ФК «Кролевець» – 3:0.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: