Дерматолог
Авто Світ

Частина Шосткинської громади залишилась без електроенергії після ворожого удару

 Поділитися

Поділитися в

За минулу добу російські війська вкотре завдали авіаційного удару по Шосткинській територіальній громаді. Про це повідомив міський голова Микола Нога.

Унаслідок ворожої атаки пошкоджено чотири житлові будинки, прибудинкові споруди, легкові автомобілі та інші об’єкти.

Через обстріл частина громади тимчасово залишилася без електропостачання. Наразі на місцях працюють аварійно-рятувальні бригади, тривають роботи з ліквідації наслідків удару.

Інформація щодо збитків та можливих втрат уточнюється.

Головне фото ілюстративне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору