Дерматолог

Битва лідерів: шосткинський «Колос» переміг конкурента і очолив турнірну таблицю Чемпіонату Сумщини + Фото

Футбол 23:32, 12.06.2021

Сьогодні, 12 червня, в Чемпіонаті області з футболу серед команд Першої ліги відбувся центральний матч туру.

У Шостці на стадіоні «Зірка» зустрілися лідери – «Колос» та «Велетень-2».

З перших хвилин шосткинці нагадали, хто є господарем поля, забивши швидкий гол. Він на рахунку Руслана Нещерета. Невдовзі вони відзначилися знов, але забили з положення поза грою… Перший тайм закінчився з рахунком 1:0.

У другій половині шосткинці мали багато моментів, але довго не могли подвоїти рахунок. Це вдалося Максиму Зенченко. Потім стався прикрий рикошет і «Велетень-2» на 85 хвилині скоротив відставання. Але все ж таки у доданий час відзначились шосткинці – 3:1. Гол на рахунку все того ж Максима Зенченко, який залишається найкращим бомбардиром чемпіонату.

В турнірній таблиці «Колос» – одноосібний лідер.

Тренер «Велетня-2» Олександр Свистельник каже, що команда приїхала аж ніяк не програвати, але зізнався: по грі закономірно перемогли шосткинці. За словами наставника гостей, його гравці припускалися прикрих помилок в обороні, що і стало причиною поразки.

Цікаво, що у перерві матчу була приємна несподіванка. Спочатку відзначили ветерана шосткинського футболу Григорія Деняка, якому виповнилося 74 роки. Потім були конкурси для вболівальників, які провів керівник ФК «Колос» Микола Трофимець. Перший конкурс був для дітей. Правила прості – перемагає той, кому вдасться набити м’яч якнайбільше. Кращим в конкурсі виявився 11-річний Олександр Сердюк.

Пройшов конкурс і для дорослих вболівальників. Потрібно було забити з центру поля і отримати приз. Але ніхто з учасників цього зробити не зміг. Тому приз обов’язково розіграють у наступному домашньому матчі «Колоса».

На трибунах за шосткинську команду вболівав і міський голова Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!