Будинок-інтернат у Шосткинській громаді отримав від громадських організацій технічні засоби реабілітації
Гуманітарна допомога 16:46, 3.07.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Воронізький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів отримав технічні засоби реабілітації. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці установи.
За надану допомогу та доставку обладнання заклад висловив вдячність Family of Christ International, Академії Альтернативних наук, БО БФ “Перший Сумський Гуманітарний штаб” та Нова Пошта Гуманітарна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: