Будинки, амбулаторію та елеватор пошкодили за добу російські обстріли на Сумщині
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині поліцейські документують наслідки обстрілів з боку рф.
– Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 152 удари.
У результаті обстрілів пошкоджено два приватні домоволодіння,приміщення амбулаторії та елеватор.
За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», – повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: