Будівництво амбулаторії в Охтирському районі – на завершальному етапі
Поділитися в
Копіювати посилання
Заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ проінспектував об’єкти «Великого будівництва» – амбулаторії первинної медичної допомоги в селах Мала Павлівка та Кардашівка
«Будівництво цих амбулаторій відбувається прискореними темпами, – розповів Олег Клименчуков. – В амбулаторії у Малій Павлівці будівельні роботи виконані на 100%, наразі розставляється медичне обладнання. У с. Кардашівка будівельна готовність амбулаторії становить 94%. До кінця місяця будівництво має бути закінчено».




За його словами, ці амбулаторії будуються в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво». І невдовзі жителі сільської місцевості Охтирського району отримуватимуть якісну медичну допомогу на первинній ланці в цих амбулаторіях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: