Дерматолог
Авто Світ

Бригада медиків із Шостки реанімувала чоловіка після раптової зупинки серця

Герої, Медицина 08:55, 3.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

31 березня бригада медиків з Шостки урятувала життя 69-річному чоловіку.

Про це повідомили в Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Під час виклику причини не назвали. Коли медики прибули на місце, то виявили пацієнта з гострим інфарктом міокарда. За кілька хвилин після цього у чоловіка сталася раптова зупинка дихання та кровообігу. 

Бригада, до складу якої входили:

Лікар — Світлана Виходець;

Парамедик — Любов Петач;

Екстрений медичний технік — Роман Румненко

почала реанімаційні заходи, використовуючи медичну апаратуру і лікарські засоби. За 2 хвилини кровообіг та дихання відновили. Завдяки цьому пацієнта транспортували до Шосткинської ЦРЛ для подальшого лікування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору