Бригада медиків із Шостки реанімувала чоловіка після раптової зупинки серця
Поділитися в
Копіювати посилання
31 березня бригада медиків з Шостки урятувала життя 69-річному чоловіку.
Про це повідомили в Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Під час виклику причини не назвали. Коли медики прибули на місце, то виявили пацієнта з гострим інфарктом міокарда. За кілька хвилин після цього у чоловіка сталася раптова зупинка дихання та кровообігу.
Бригада, до складу якої входили:
Лікар — Світлана Виходець;
Парамедик — Любов Петач;
Екстрений медичний технік — Роман Румненко
почала реанімаційні заходи, використовуючи медичну апаратуру і лікарські засоби. За 2 хвилини кровообіг та дихання відновили. Завдяки цьому пацієнта транспортували до Шосткинської ЦРЛ для подальшого лікування.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: