Дерматолог
Авто Світ

Боксери шосткинської КДЮСШ “Барса” – переможці “Фестивалю Єдиноборств” у Києві

Знай наших!, Спорт 13:52, 10.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

7 та 8 червня на базі с.к.Гонг в м.Київ у рамках “Фестивалю Єдиноборств” відбувся турнір з боксу. У змаганнях взяли участь 84 спортсмени з Києва та області, м.Шостка та м. Миргород.

У результаті, усі представники команда шосткинської КДЮСШ «Барса» у своїх вагових категоріях вибороли “золоті” медалі. Це Тихон Мандрикін, Еміль Сеідов, Микита Шибицький,  Микола Цурган.

Підготували боксерів до змагань Євген Хрестіков та Олексій Боровик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору