Боксер з Шостки є одним з топових бійців ліги кулачних боїв в Україні
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно в Україні запрацювала перша офіційна ліга кулачних боїв Mahatch. Це спортивний промоушен молодих перспективних боксерів з різних куточків України. Mahatch запустився під час першого локдауну. Тож основні глядачі видовищних боїв – це користувачі ютуб.
Серед бійців промоушена вже встиг виокремитися шосткинець Павло Павлов.
У Mahatch він відіграв вже три тури. Відомо, що перших два він завершив зі званням переможця. У першому переміг Реала Фьолкіна з Харкова, у другому – Дмитра Солов’я з Рівного. Результати третього туру поки що не розголошуються. Випуск з першим боєм шосткинського боксера набрав майже 718,5 тис переглядів.
Павло Павлов живе і працює тренером в Шостці. Хлопцю 20 років і половину свого життя він вже віддав боксу. Є майстром спорту з боксу. До речі, Павло – вихованець відомого шосткинського тренера Нікандра Русскіх.
Оголошуючи вихід Павла у другому сезоні, засновник Mahatch Адрій Лімонтов називає Павла перлиною організації і одним з її топових бійців.
«Мои преимущества в бою – я для своего веса высокий. Я думаю дистанция – это и есть мое преимущество, длина рук и техника моего боя», – говорить у презентаційному ролику сам боксер.
Правила боїв на голих кулаках такі ж, як і в боксі. Їх головний суддя 4-х кратний чемпіон світу з боксу за версією WBA (2009- 2012 р.) В’ячеслав Сенченко. Серед спеціальних гостей ліги титуловані боксери, відомі спортивні блогери та журналісти.
Учора, 15 березня, у світ вийшов другий сезон Mahatch.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: