Близько 500 господарств Сумщини отримають допомогу від ООН

 Поділитися

Поділитися в

Сумщина отримала допомогу від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН. Це цільова допомога для фермерів, які мають до 500 га землі. Таким аграріям надають безоплатно насіння ярих культур, повідомив Олександр Шафорост, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Сумської області.

Дві тонни посівного ячменю ярого отримали Андрій та Михайло Щербані. Вони близько 20 років ведуть господарство на Шосткинщині. Подібну допомогу отримали вперше.

“Як для нашого маленького господарства, то результативна допомога. В нас невеликі обсяги землі, 40 гектарів”, — розповів Андрій Щербань, голова фермерського господарства з Шостки.

Отриманим насінням планують засіяти майже 10 гектарів землі.

За словами голови Асоціації фермерів області Олександра Шафороста, майже 500 господарств на Сумщині безоплатно отримають насіння ярих культур: “Це допомога цільова для фермерів, які мають до 500 гектарів землі. В деяких програмах до 200 гектарів землі. Таких програм багато”.

Олександр Шафорост зазначив, що у цій програмі кожне господарство отримає по дві тонни посівного матеріалу. Для цього аграріям необхідно звернутися до Асоціації фермерів та приватних землевласників за консультативною підтримкою.

 

Джерело: “Суспільне”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору